GreekEnglish (United Kingdom)
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ PDF Εκτύπωση E-mail
Συντάχθηκε απο τον/την Administrator   
Σάββατο, 29 Ιανουάριος 2011 08:53

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2015

Αθηνα

1.Θεοδωριδου Δημητρα 7η

2.Κοζαιτης Μαρκος 7ος

3.Μυλωνας Μανθος 8ος

4.Σαραφιδης Οδυσσεας

5.Ρουση Κωνσταντινα

Θεσσαλονικη

1.Αγγελιδου Νικολετα

2.Αλαφογιαννη Αναστασια

3.Γεωργιαδης Ρεμος

4.Γκινη Μαρια

5.Γκουτζου Αμπη

6.Δολγερας Ραφαηλ

7.Θεοδωριδου Δημητρα

8.Ιλονιου Ανδρεας 1ος

9.Καλαιτζιδου Ελευθερια

10.Καλοκυρη Παναγιωτα

11.Κεχαγια Ελενη

12.Κιφοκερη Αννα

13.Κυριακου Ευαγγελια

14.Λαθουρακη Ζωη

15.Λεονταριδου Σοφια

16.Λιογκα Δημητρα

17.Λοκας Πασχαλης

18.Μπιλλιας Γιαννης

19.Μπουμπουση Λινα

20.Μπουταση Λια

21.Μυλοπουλου Αγγελικη

22.Μυλωνας Μανθος

23.Μυτιληναιου Κυριακη

24.Νταζανης Κωστας

25.Οικονομοπουλου-Παπαχρονοπουλου Βασιλικη

26.Παγγοζιδης Γιωργος

27.Παπαβασιλειου Αννα

28.Παπαγεωργιου Δημητρα

29.Παπαγεωργιου Σαββας

30.Παπακωνσταντινου Χρηστος

31.Πατρικιου Στεφανια

32.Πεχλιδου Βικη

33.Σαραφιδης Οδυσσεας 3ος

34.Σαχανιδου Παρασκευη

35.Σκοροχοντ Αγγελινα

36.Τζαρα Αννα

37.Τοκα Γεωργια

38.Τρεβλοπουλου Εμη

39.Τσαλπατουρου Σισσυ

40.Τσελαι Παολα

41.Χριστιδου Δεσποινα

Φλωρινα

1.Γκουτζου Δημητρα

2.Ζουεβ Ρομαν

3.Κοζαιτης Μαρκος

4.Κοτσακος Αναστασης

5.Κυριακου Ευαγγελια

6.Λεονταριδου Σοφια

7.Λοττας Ηλιας

8.Μυλωνας Μανθος

9.Νταζανης Κωστας

10.Παπαβασιλειου Αννα 

11.Πατρικιου Στεφανια

12.Τζαρα Αννα

13.Χριστιδου Δεσποινα

Κατατακτηριες

1.Αλεξιου Φωτεινη

2.Αλτινη Τατιανα

3.Καρνη Αννα

4.Κυρτοπουλου Ειρηνη

5.Σκαριμπας Αλεξανδρος

6.τζιβεογλου Μαρια

Καλων Τεχνων Δρεσδης

Καρασαββας Αλεξη

2014

Αθήνα

Δάπης Θανάσης

Μουχταρίδης Κώστας

Κατατακτήριες

Πηλιούρης Νίκος

UDK Universitat der Kunste Berlin

Πατρικίου Στεφανία

Κύπρος 

Ζορπίδου Ξένια (θεσ/νικη)

Θεσσαλονίκη 

Ακονίδου Καλλιόπη (5η)

Αραμπατζή Άννα

Ασημίδης Ευρυπίδης

Βισέρης Γιώργος 

Γεωργιάδου Έλλη-Άννα 

Γεωργούλας Βασίλης

Γιανναδάκη Ελένη

Γκελασβίλι Πέτρος (5ος)

Δάπης Θανάσης (5ος)

Δαρμουσλή Σοφία

Δελαπόρτα Μαρία (1η)

Ζαχαρνάς Νίκος 

Καλαβρυανού Παυλίνα

Καναβετσάδος Λεωνίδας

Καλαϊτζής Ανδρέας

Καρυπίδου Βιργινία

Κασάμπαλης Έκτορας

Κεμετσετσίδης Οδυσσέας

Κεμερίδου Φιλιω

Κερεφιαδου Πασχαλια 

Κοντογιάννη Δήμητρα

Κυνηγού Μαρία

Κυριάκου Νίκος

Κωνστιάννη Ελεάνα

Λαζαρίδου Αφροδίτη

Μητρούσκα Ελένη

Μίγγας Φοίβος

Μουχταρίδης Κωνσταντίνος (1ος)

Ξανθάκη Θεολένια

Παπαδέλη Αναστασία

Παπαδοπούλου Αργυρώ

Παπανικολάου Σταυρούλα (4η)

Σαμουιλίδου Μαρίνα

Σεβαλιγίεβα Ελισάβετ 

Σεβαλιγίεβα Σοφία

Σωμάδης Ντίνος

Σχοινά Γεωργία

Τσιγκερλιώτη Μαρία

Φλώρου Ιωάννα (1η)

Χαραλαμπίδου Κατερίνα

Χοροζής Γιάννης

Φλώρινα

Δάπης Θανάσης 1ος

Γιανναδάκη Ελένη

Δαρμουσλή Σοφία 

Δελαπόρτα Μαρία

Μουχταρίδης Κων/νος

Μητρόπουλος Νίκος

Μητρούσκα Ελένη

Μίγγας Φοίβος

Νικολαΐδου Μαρία

Κοντογιάννη Δήμητρα

Παπανικολάου Σταυρίνα

Παπαδοπούλου Αργυρώ

Σχοινά Γεωργία

Σαβελιγίεβα Σοφία

2013

ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΕΣ 2013
ΧΑΜΟΥΡΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΘΗΝΑ
ΒΑΓΓΕΛΗ ΣΟΦΙΑ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 
ΒΑΓΓΕΛΗ ΣΟΦΙΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΣ
ΒΟΥΖΑ ΜΑΡΙΑ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΟΥΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΓΡΑΜΜΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΙΛΟΝΙΟΥ ΡΑΦΑΗΛ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΑΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ 
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΧΡΥΣΑ
ΚΑΡΑΜΠΑΜΠΑ ΒΑΣΩ
ΚΑΨΑΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΚΕΛΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΚΙΛΕΛΕΛΗΣ ΦΩΤΗΣ
ΚΙΟΥΦΕΝΤΖΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
ΚΟΥΚΟΥΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ
ΚΩΤΟΥΛΑ ΧΡΥΣΑ
ΛΑΚΚΟΒΙΚΙΩΤΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΛΑΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΜΑΛΤΑ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΜΙΧΑΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΠΑΡΜΠΑ ΕΛΕΝΗ
ΜΠΟΛΙΑΚΗ ΝΙΟΒΗ
ΜΥΡΩΝΙΔΗΣ ΜΑΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΟΛΓΑ
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΓΚΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ
ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΠΕΛΕΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΠΙΤΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
ΣΕΓΚΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ
ΤΟΚΑΝΟΣ ΦΩΤΗΣ
ΤΑΠΟΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΤΟΥΛΑ ΜΑΡΙΝΑ
ΤΣΑΤΣΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΤΥΠΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΤΥΡΑΠΩΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΧΑΨΑ ΝΑΤΑΛΙΑ
ΧΡΥΣΟΓΛΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ

ΦΛΩΡΙΝΑ 2013 

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΧΡΥΣΑ
ΚΑΨΑΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΚΟΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΛΑΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΠΟΥΝΤΑΓΗΙΔΗΣ ΠΛΑΤΩΝ
ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΘΕΜΗΣ
ΣΚΡΙΒΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΤΟΠΟΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΤΣΙΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΤΣΟΥΜΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΝΑ
ΧΑΨΑ ΝΑΤΑΛΙΑ
ΣΤΟΓΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΤΣΟΥΛΦΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2012

ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΕΣ 2012

1.Μαυροματάκη Μαρία

2.Σπυρλιάδου Σοφία

3.Τσακιρούδη Φωτεινή

ΑΘΗΝΑ
1.Ελευθεριάδου ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
2.Ζαραγκότας ΔΗΜΗΤΡΗΣ
3.Σάπκα ΑΝΝΑ
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
1.Αράπη ΦΑΝΗ
2.βασιλέρης Κων/νος
3.Βογδάνου Αίγλη
4.Γεωργιάδης Βασίλης
5.Δεσπούδης Χρήστος
6.Ελευθεριάδου Παρασκευή
7.Θεοδώρου Χαρά
8.Καλαργάλησ Γιάννης
9.Καλιάλης Φώτης
10.Καρακετίδης Βλαδίμηρος
11. Κατσούλη Άννα
12.Κιοσέ Ελινα
13.Κληματζδάς Στέλιος
14.Νικολαίδου Χριστίνα
15.Ξενοφώντος Παντελής
16. Παναγιωτίδης Σαράντης
17.Παναγιωτίδου Φρανσουάζ
18. Πατέλης Γιώργος
19. Ρούντολφ Ίων
20.Σάπκα Άννα
21.Σκορδέλη Ελένη
22.Τατάκης Φίλιππος
23.Τόλιου Ελευθερία
24.Τσουματίδου Στέλλα
25.Φραγκόπουλος Πέτρος
26.Χαριζάνη Δημητρα
27.Πρωτοπαππά Ρέα
28.Τσαλπούρη Ελευθερία
29.Παπαστράτη Δάφνη
30. Παππά Μαρία
31.Τσαντικίδου Γιάννα
ΦΛΩΡΙΝΑ
1.Καλογνωμής Βασίλης
2.Καράμπαμπα Βασιλική
3.Καρούλια Κατερίνα
4.Κοτανίδης Σάββας
5.Κουρκούτη Φιλιώ
6.Κωνσταντίνοφ Χριστίαν
7.Μπούσιος Διονύσιος
8.Μυρωνίδης Θωμάς
9.Μωράκη-Παπαιωάννου Πηνελόπη
10. Πίτος Λευτέρης
11Τούλα Μαρίνα
12.Παπαδόπουλος Θεοδόσης

ΑΘΗΝΑ

1.Ελευθεριάδου Παρασκευή

2.Ζαραγκότας Δημήτρης

3.Σάπκα Άννα

 

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

1.Αράπη Φανή

2.Βασιλέρης Κων/νος

3.Βογδάνου Αίγλη

4.Γεωργιάδης Βασίλης

5.Δεσπούδης Χρήστος

6.Ελευθεριάδου Παρασκευή

7.Θεοδώρου Χαρά

8.Καλαργάλης Γιάννης

9.Καλιάλης Φώτης

10.Καρακετίδης Βλαδίμηρος

11. Κατσούλη Άννα

12.Κιοσέ Ελινα

13.Κληματζδάς Στέλιος

14.Νικολαίδου Χριστίνα

15.Ξενοφώντος Παντελής

16. Παναγιωτίδης Σαράντης

17.Παναγιωτίδου Φρανσουάζ

18. Πατέλης Γιώργος

19. Ρούντολφ Ίων

20.Σάπκα Άννα

21.Σκορδέλη Ελένη

22.Τατάκης Φίλιππος

23.Τόλιου Ελευθερία

24.Τσουματίδου Στέλλα

25.Φραγκόπουλος Πέτρος

26.Χαριζάνη Δημητρα

27.Πρωτοπαππά Ρέα

28.Τσαλπούρη Ελευθερία

29.Παπαστράτη Δάφνη

30. Παππά Μαρία

31.Τσαντικίδου Γιάννα

 

ΦΛΩΡΙΝΑ

1.Καλογνωμής Βασίλης

2.Καράμπαμπα Βασιλική

3.Καρούλια Κατερίνα

4.Κοτανίδης Σάββας

5.Κουρκούτη Φιλιώ

6.Κωνσταντίνοφ Χριστίαν

7.Μπούσιος Διονύσιος

8.Μυρωνίδης Θωμάς

9.Μωράκη-Παπαιωάννου Πηνελόπη

10. Πίτος Λευτέρης

11Τούλα Μαρίνα

12.Παπαδόπουλος Θεοδόσης

 

 

2011

Κατακτήριες  2011
1.Πετρίκη Ελένη

Αθήνα
1.Δίγκας Μίλτος
2.Ηλιάδου Φένια
3.Λιόκα Άννα
5.Τάψας Κωνσταντίνος (1ος)
6.Τσόπτση Ραφαέλα

Θεσσαλονίκη
1.Αναπλιώτης Πέτρος
2.Βαμβουκάκη Ειρήνη
3.Γιαπουτζή Μαρία Ραφαέλα
4.Δήμτσιου Βασιλική
5.Δίγκας Μιλτιάδης
6.Εξαδακτύλου Γαλήνη
7.Ζηκίδου Ιωάννα
8.Ηλιάδου Φανή
9.Ηρακλέους Χριστίνα
10.Θεσσαλονικιού Αναστασία
11.Ιωαννίδης Παναγιώτης
12.Κολίτση Λυδία
13.Κορκοριάδου Σοφία
14.Κότσαλα Αναστασία
15.Κουκουλίδης Θεόδωρος
16.Κούλιου Βασιλική
17.Κριαρίδη Γαλήνη
18.Κυβρακίδης Ιωάννης
19.Κυριακίδης Ευστράτιος
20.Κωνσταντινίδης Ραφαήλ
21.Κωτούλας Κωνσταντίνος
22.Κωφίδου Ελευθερία
23.Λιόκα Άννα
24.Μετσοπούλου Σοφία
25.Μίγγου Άγαθα
26.Μουδιώτης Αλέξανδρος
27.Παλάτζας Δημήτριος
28.Παναγιώτου Αγγέλα
29.Παναγιώτου Μαρία
30.Παπακώστα Ελένη
31.Παπανδρεόπουλος Θεόδωρος
32.Παππά Ελεάνα (3η)
33.Περσεγγίδου Αναστασία
34.Πολυνόπουλος Δημήτρης
35.Πολυχρονιάδου Ανατολή
36.Πούλιος Αθανάσιος
37.Σάκκα Αικατερίνη
38.Σαμαντζοπούλου Ελένη
39.Σαρδέλα Νικολέτα
40.Σιώπη Σουλτάνα
41.Σπανού Αθηνά
42.Συκά Αικατερίνη
43.Συρεγγέλα Μαρία
44.Τάψας Κωνσταντίνος (1ος)
45.Τζιουμάκης Άνθιμος
46.Τσακίρης Κωνσταντίνος
47.Τσολακάκης Παναγιώτης
48.Φόρσου Ιφιγένεια
49.Χατζηαποστόλου Αριστέα
50.Χρηστάκη Ελένη
51.Χρήστου Δημήτρης
52.Χατζηιωαννίδης Σταύρος

Φλώρινα

1.Αγγελή Ελένη
2.Αντιόχου  Μαρίνα Λητώ
3.Αφεντούλη Ράνια
4.Βογδάνου Αίγλη
5.Γεώργαρου Έφη
6.Γιαννακοπούλου Χρυσούλα
7.Γκέκα Ελευθερία
8.Δουλιανάκη Μαρία
9.Ευδυριάδης Λευτέρης
10.Ζαμπράκου Κατερίνα
11.Ιωακειμίδης Κωνσταντίνος
12.Καλιάλης Φώτης
13.Καραμανίδης Γιώργος
14.Κατσαρέλης Σπύρος
15.Κέκελη θεοδοσία
16.Κεφαλίδου Μαρία
17.Κιζιρίδης Παύλος
18.Κιοσσέ Ελίνα
19.Κωστούδας Κωσταντίνος
20.Μπαντάζου Έφη
21.Πετρόπουλος Δημήτρης
22.Προσμίτη Εύη
23.Σαββάκη Κρίστα
24.Συκάς Θοδωρής
25.Τασιάς Θανάσης
26.Τατάκης Φίλιππος
27.Τεντολούρη  Ευαγγελία
28.Τουφεξή  Άννα
29.Τσαντίδης Διαμαντής
30.Τυροπώλης Μάριος
31.Φραγκόπουλος Πέτρος
32.Χατζηπαζαρλής Γιώργος

2010

Κατακτήριες 2010

1.    Βασιλειάδου Σωτηρία
2.    Κούτσου Πόπη
3.    Ταϊγανίδου Ιωάννα

ΑΘΗΝΑ

1.    Μητάκου Βασιλική
2.    Τράμπας Θοδωρής

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

1.    Αγγελίνα Κάτια
2.    Αθανασιάδης Στέλιος
3.    Αλεξανδρή Τζωρτζίνα
4.    Αποστολίδης Κυριάκος
5.    Βασιλός Τάσος
6.    Βάττη Δέσποινα
7.    Βενιζέλος Ξάνθος
8.    Γκουρτσής Κώστας
9.    Γρόση Μαρία
10.    Ιωαννίδης Δημήτρης
11.    Κανονίδου Αθηνά
12.    Καλτσούνη Κωνσταντίνα
13.    Καραγιαννίδης Μανώλης   
14.    Κράλλη Ευαγγλία
15.    Κεσίδου Μαρία
16.    Κιρμιτσάκη Άννα
17.    Κιτσούκης Γιώργος
18.    Κορκοριάδης Δημήτρης
19.    Κρικζώνη Κωνσταντίνα
20.    Μαρογένη Άννα
21.    Μπάρκα Ελένη
22.    Μπόζη Δήμητρα
23.    Παπαγεωργίου Ελπίδα
24.    Παναγιωτίδου Χρύσα
25.    Παπαναστασίου Σίσσυ
26.    Παπαντωνίου Μαρία
27.    Παραλής Χαράλαμπος
28.    Πραπαβέσης Δημήτρης
29.    Πετρόχειλος Κωνσταντίνος
30.    Σπανούδη Χάρις
31.    Στόικου Ελεάνα
32.    Τανάκη Δανάη
33.    Ταξίδης Γιώργος
34.    Τάτση Βασιλεία
35.    Τσίλι Νίκος
36.    Τσιμίδου Ελένη
37.    Τσιρουκίδου Μαρία
38.    Τσολάκη Νικολέτα
39.    Φάκα Λαμπρινή
40.    Φάλλας Γιάννης
41.    Φασουλάς Γιώργος
42.    Χατζηαθανασίου Ελένη
43.    Χατζηγιάννης Δημήτρης
44.    Χόχολη Άννα

Φλώρινα

1.    Αρβανιτίδης Ηλίας
2.    Γιοβάνογλου Αναστασία
3.    Δαλαμήτρος Κωνσταντίνος
4.    Ζηπέλα Ζωή
5.    Θεοδώρογλου Άννα Μαρία
6.    Θεοχαρίδου Άννα
7.    Καρακάντζου Θεώνη
8.    Κεβρεκίδου Σοφία
9.    Κορκοριάδου Σοφία
10.    Κοτίδης Γιάννης
11.    Κούκος Μανώλης
12.    Μήσιας Νίκος
13.    Μίγγου Άγαθα
14.    Μιντιούρη Μαρία
15.    Μούμου Βασιλική
16.    Ναλμπαντίδου Αγγελίνα
17.    Παπακώστα Ελένη
18.    Παπανδρεόπουλος Θόδωρος
19.    Περσεγγίδου Σοφία
20.    Ράμμος Ηλίας
21.    Ρέβη Ιωάννα
22.    Ρουσσέτος Ιωάννης
23.    Σάκκα Αικατερίνη
24.    Σαμαρά Άννα Μαρία
25.    Σαντούση Αφροδίτη
26.    Τατές Πασχάλης
27.    Τζάνη Χριστίνα
28.    Τριανταφυλλίδου Αναστασία
29.    Τσολαρίδης Λάζαρος
30.    Χρυσοχοΐδης Κωνσταντίνος

2009

Κατακτήριες 2009

1.Μίχου Χριστίνα
2.Παναγιωτίδου Αγγέλικα
3.Τρούλλη Γεωργία

ΑΘΗΝΑ

1.Πετρίδου Ελευθερία
2.Χατζηβασιλάκης Γιώργος

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

1.Αλβανού Μαρία
2.Αραμπατζόγλου Ζαχαρούλα
3.Βαδαρλής Ανέστης
4.Γκατζούλη Θάλεια
5.Γκάλκιν Ευγένιος
6.Γκόνιαρη Λίντα
7.Δημητριάδου Γιούλη
8.Δοβλέτογλου Ντίνα
9.Ελευθεράκη Κατερίνα
10.Ευδοκίμου Χρυστάλλα
11.Θεοδώρου Ζωή
12.Ιακωβίδου Δέσποινα
13.Καρούλη Άλκηστις
14.Κούτσιανου Δήμητρα
15.Κούφα Αιμιλία
16.Κωνσταντινίδου Εύα
17.Μέγκα Χαρά
18.Μπεμπελέκου Δέσποινα
19.Μωυσίδης Γιώργος
20.Παπαδοπούλου Αναστασία
21.Παπαδόπουλος Φίλιππος
22.Παπάς Αλέξανδρος
23.Παπάζογλου Ντίνα
24.Πάσχος Δημήτρης
25.Παυλίδης  Ελαμίν Κων/ος
26.Πετρίδου Ελευθερία
27.Ρεντζίκα Ισιδώρα
28.Σιβρή Ιωάννα
29.Ταχμαζίδης Νίκος
30.Χατζηβασιλάκης Γιώργος
31.Ψωμοπούλου Νεφέλη

Φλώρινα

1.Αλεξίου Γωργία
2.Αποστολίδης Κυριάκος
3.Γεωργίου - Σαρλικιώτη Ελένη
4.Γκαϊτατζή Ηλιάννα
5.Γκάνη Λίτσα
6.Ελευθεράκη Κατερίνα
7.Ιωακειμίδης Βασίλης
8.Ιωαννίδης Χρήστος
9.Καραγιάννη Άννα
10.Καραστεργίου Βαγγελίτσα
11.Κατσάκης Βασίλης
12.Κωνσταντινοπούλου Βάσω
13.Μάνθου Βαρβάρα
14.Ξουλόγης Λεωνίδας
15.Τράμπας Θοδωρής
16.Τρυγούτη Αναστασία
17.Φάλλας Γιάννης
18.Φτελκόπουλος Γαβριήλ

2008

ΟΙ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΜΑΣ
ΣΤΙΣ ΣΧΟΛΕΣ ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΓΙΑ ΤΟ 2008

ΑΘΗΝΑ

1.ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ
2.ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3.ΓΑΖΕΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
4.ΔΟΒΛΕΤΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
5.ΚΑΠΟΥΡΑΝΗΣ ΝΤΕΝΙΣ
6.ΚΟΤΣΑΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
7.ΣΑΜΑΝΙΔΟΥ  ΤΣ.  ΔΩΡΟΘΕΑ
8.ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ
9.ΠΙΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

1.ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
2.ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
3.ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
4.ΒΑΣΙΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
5.ΒΕΛΛΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
6.ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
7.ΒΟΥΤΣΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
8.ΓΑΖΕΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
9.ΓΑΛΑΖΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ
10.ΓΑΜΒΕΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
11.ΓΙΑΧΟΥΣΤΙΔΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ
12.ΔΟΒΛΕΤΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
13.ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ
14.ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ
15.ΚΑΠΟΥΡΑΝΗΣ ΝΤΕΝΙΣ
16.ΚΑΤΣΙΠΗ ΜΟΣΧΟΥΛΑ
17.ΚΙΑΠΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
18.ΚΟΤΣΑΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
19.ΚΩΣΤΙΚΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
20.ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΜΑΤΙΝΑ
21.ΛΑΧΑΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
22.ΛΙΑΛΙΑΜΠΙΔΟΥ ΚΑΙΤΗ
23.ΜΑΓΓΕΛ ΟΛΓΑ ΜΑΡΙΑ
24.ΜΑΓΚΡΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
25.ΜΑΝΙΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ
26.ΜΑΥΡΟΔΗ ΑΓΑΠΗ
27.ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
28.ΠΑΠΑΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΡΗΣ
29.ΠΑΠΑΦΙΓΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
30.ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
31.ΠΙΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ
32.ΡΑΠΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
33.ΣΑΚΚΑ ΕΙΡΗΝΗ
34.ΣΑΜΑΝΙΔΟΥ  ΤΣ.  ΔΩΡΟΘΕΑ
35.ΣΑΜΑΡΑ ΗΒΗ
36.ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
37.ΣΤΡΑΓΚΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
38.ΤΑΥΛΑΡΙΔΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ
39.ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ
40.ΤΕΛΙΓΙΟΡΙΔΟΥ ΙΣΜΗΝΗ
41.ΤΣΕΜΑΛΑΪ ΛΕΝΤΙΑ
42.ΤΖΙΝΗ ΣΤΕΛΛΑ
43.ΤΖΕΧΑ ΑΝΝΑ
44.ΤΟΥΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
45.ΤΣΟΥΓΚΑΡΗ ΕΜΗ

ΦΛΩΡΙΝΑ

1.ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
2.ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
3.ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
4.ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΝΑΝΣΥ
5.ΒΑΣΙΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
6.ΓΑΧΟΥΣΤΙΔΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ
7.ΓΚΟΣΠΟΔΙΝΗ ΖΕΦΗ
8.ΖΕΡΒΑΚΗ ΕΛΕΝΑ
9.ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ
10.ΚΙΑΠΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
11.ΚΟΖΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
12.ΚΟΤΖΑΟΓΛΑΝΙΔΗ ΑΙΜΙΛΙΑ
13.ΛΕΣΣΕ ΑΝΕΤΤΑ
14.ΜΑΓΚΡΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
15.ΜΥΤΗΛΙΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
16.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
17.ΠΑΠΑΦΙΓΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
18.ΠΟΥΓΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
19.ΡΑΠΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
20.ΡΙΖΟΥ ΝΕΛΛΗ
21.ΤΟΥΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
22.ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ
23.ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΝΙΚΟΣ
24.ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
25.ΧΡΙΣΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

2007

ΑΘΗΝΑ
1. ΔΟΥΡΓΟΥΝΑΚΗ ΧΡΥΣΑ
2. ΗΛΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ
3. ΝΕΖΝΤΕΚΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
4. ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΜΑΤΙΝΑ
5. ΣΟΥΜΠΙΝΑ ΝΑΤΑΛΙΑ
6. ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
7. ΤΣΙΒΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
3. ΒΑΣΣΟΥ ΦΙΛΙΩ
4. ΒΑΤΤΗ ΚΛΕΙΩ
5. ΓΚΟΣΠΟΔΙΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
6. ΔΑΜΠΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
7. ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
8. ΗΛΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ
9. ΚΑΓΙΟΓΛΟΥ ΜΑΓΔΑ
10. ΚΑΡΑΓΙΟΒΑΝΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
11. ΚΑΡΑΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ ΕΥΗ
12. ΚΑΣΙΜΑΤΗ ΕΙΡΗΝΗ
13. ΚΕΣΙΔΟΥ ΦΑΝΗ
14. ΚΟΡΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
15. ΚΟΥΡΓΕΝΗ ΠΩΛΙΝΑ
16. ΚΩΣΤΙΛΕΒ ΠΑΥΛΟΣ
17. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
18. MANSFIELD ΚΑΤΕΡΙΝΑ
19. ΜΑΡΑΤΖΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑ
20. ΜΑΡΚΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
21. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
22. ΜΠΑΚΙΡΤΖΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
23. ΜΠΑΝΑΤΑΣ ΘΩΜΑΣ
24. ΝΕΖΝΤΕΚΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
25. ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
26. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
27. ΠΑΛΛΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ
28. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
29. ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΦΗ
30. ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΜΑΤΙΝΑ
31. ΣΑΠΙΡΙΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
32. ΣΕΤΤΑΣ ΝΙΚΟΣ
33. ΣΟΥΜΠΙΝΑ ΝΑΤΑΛΙΑ
34. ΣΤΑΪΚΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
35. ΣΤΑΜΕΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
36. ΣΤΟΥΜΠΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
37. ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
38. ΤΣΗΜΙΚΑ ΑΛΕΞΙΑ
39. ΤΣΙΤΣΕΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
40. ΤΣΙΒΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
41. ΤΟΜΠΑ ΧΡΥΣΑ

ΚΥΠΡΟΣ
1. ΚΟΥΡΟΥΚΛΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
2. MANSFIELD ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΦΛΩΡΙΝΑ
1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
2. ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
3. ΔΑΜΟΤΣΙΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
4. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
5. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
6. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
7. ΚΑΨΑΛΗ ΝΙΝΑ
8. ΜΑΤΖΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
9. ΜΠΟΥΡΑΤΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
10. ΜΠΡΑΓΙΑΝΤΖΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
11. ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
12. ΞΕΝΟΔΟΧΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
13. ΠΙΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
14. ΡΕΤΖΙΚΑ ΙΣΙΔΩΡΑ
15. ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
16. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
17. ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
18. ΣΤΟΥΜΠΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
19. ΤΖΕΛΗ ΦΑΙΗ
20. ΤΣΟΥΓΚΑΡΗ ΕΜΗ
21. ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

2006

ΑΘΗΝΑ
1. ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
2. ΒΑΡΓΙΑΜΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
3. ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ
4. ΜΑΡΙΟΓΛΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑ
5. ΜΙΛΤΣΗ ΕΛΕΝΗ
6. ΣΑΛΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ
7. ΦΑΝΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
8. ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΤΟΝΙΑ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
1. ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ
2. ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
3. ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
4. ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
5. ΒΑΡΓΙΑΜΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
6. ΒΕΤΤΑ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
7. ΒΛΑΧΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
8. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΗΡΩ
9. ΔΕΡΑΜΠΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ
10. ΔΕΣΠΟΥΔΗΣ ΜΙΛΤΟΣ
11. ΕΦΕΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
12. ΖΗΣΗ ΜΑΡΙΑ
13. ΚΑΤΟΠΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
14. ΚΟΥΒΟΥΚΛΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
15. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΕΝΑ
16. ΛΟΥΛΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ
17. ΜΑΡΙΟΓΛΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑ
18. ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
19. ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ
20. ΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
21. ΜΗΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
22. ΜΙΛΤΣΗ ΕΛΕΝΗ
23. ΜΟΥΓΙΑΝΤΖΗ ΒΑΣΩ
24. ΜΠΡΑΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ
25. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
26. ΞΑΓΑΡΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
27. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
28. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΗ
29. ΠΑΠΑΠΑΡΙΣΗΣ ΝΙΚΟΣ
30. ΡΙΖΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
31. ΣΑΛΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ
32. ΣΠΑΧΟ ΑΡΙΑΝΙΤ
33. ΣΧΟΙΝΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑ
34. ΤΑΣΣΙΟΥ ΤΡΥΦΩΝΑΣ
35. ΤΣΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
36. ΦΑΝΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
37. ΧΗΝΙΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΦΛΩΡΙΝΑ
1. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
2. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΛΟΥΚΙΑ
3. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΕΝΥ
4. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
5. ΒΑΤΤΗ ΚΛΕΙΩ
6. ΒΕΛΛΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
7. ΓΚΟΛΟΗ ΑΝΝΑ
8. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
9. ΓΡΙΒΑ ΕΛΕΝΗ
10. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
11. ΚΑΡΑΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ ΕΥΗ
12. ΚΕΣΙΔΟΥ ΦΑΝΗ
13. ΛΕΟΝΟΓΛΟΥ ΤΑΣΟΣ
14. ΜΠΑΚΙΡΤΖΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
15. ΜΠΑΛΑΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
16. ΝΟΤΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
17. ΠΑΝΑΤΣΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
18. ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΜΑΤΙΝΑ
19. ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΜΕΛΑΝΙ
20. ΠΟΥΓΑΡΙΔΟΥ ΔΩΡΑ
21. ΣΑΡΗΤΣΟΓΛΟΥ ΔΟΜΝΑ
22. ΣΜΥΡΝΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
23. ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ
24. ΣΟΥΛΕΙΜΑΝ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
25. ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
26. ΤΣΙΤΣΕΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

2005

Αθανασιάδου Δέσποινα
Αμοιρίδης Κωστής
Αρχοντίδου Σοφία (7η Αθήνα – Θεσσαλονίκη )
Γάτος Δάκης
Ευσταθίου Μάνια
Καπασκέλη Μιχαήλα (Γραφικών τεχνών – Αθήνα)
Καραβασιλείου Κατερίνα (Αθήνα - Θεσσαλονίκη )
Κεραμυδά Μαριάννα
Κιτμερίδης Νίκος ( Αθήνα – Θεσσαλονίκη )
Κρίστιτς Δημήτρης
Κυριακού Μαρία (3η Αθήνα )
Λιακοπούλου Δήμητρα
Λιπαρά Χρύσα
Μαγουλιώτη Άννα
Μελισσανίδης Ανδρέας
Μήσσια Καρολίνα
Μπαλτατζής Αλέξανδρος
Μπαράκου Μάγια
Νικολαΐδης Σπύρος
Παλατζίδης Γιάννης ( Αθήνα - 1Ος Θεσσαλονίκη )
Σαχταρίδου Αναστασία (Αθήνα – Θεσσαλονίκη )
Σεμερτσάκης Δημήτρης ( Αθήνα – Θεσσαλονίκη )
Σπυρίδου Ντιάνα (3η Αθήνα – Θεσσαλονίκη )
Στάμογλου Μαρία
Συδοριάδης Έρικ ( 9ος Αθήνα – Θεσσαλονίκη )
Σύρας Στέφανος
Τζηρίνη Γιώτα (Αθήνα )

2004

Σκαρπαλέζος Λουκάς
Γκαγκάνη Κωνσταντίνα ( Αθήνα – Θεσσαλονίκη )
Δημητριάδου Λιάνα
Διβάνογλου Φωτεινή
Κικότης Γιώργος
Ζουφιλίντα Νικολέτα
Θουκιδίδου Μαρία
Παυλίδου Νεφέλη
Παυλοπούλου Ιωάννα
Μούλη Παρασκευή
Τεφλιούδης Γιώργος (Αθήνα )
Σιώπης Μιχάλης
Μυστακίδου Μαρία
Αγγελοπούλου Βίκυ
Χατζηστεφανίδου Λυδία (Αθήνα – Θεσσαλονίκη )

2003

Δεδέκα Αφροδίτη (Αθήνα – Θεσσαλονίκη )
Δερδεβάνη Μαρία (Αθήνα –Θεσσαλονίκη )
Δημητριάδου Δώρα ( Αθήνα – Θεσσαλονίκη )
Ευαγγελοπούλου Τέσσα
Ζαϊμάκη Χριστίνα
Καλογιάννης Τάκης
Καλτσόγλου Μανώλης
Κατσίκα Φιλιώ
Κουνελάκη Ελένη
Καρζά Στελίνα
Κουλιαρίδου Κατερίνα
Λιναρά Ευτυχία
Λύκογλου Χρυσοβαλάντου (Αθήνα – Θεσσαλονίκη )
Μίτρε Φράγκι
Μπεζιργιαννίδου Χρύσα
Σπανού Ρέα
Σταγκουράκη Μαρύλλια
Τσαμούτη Σοφία
Τσόλης Γιώργος
Χαλέμη Κρύστα
Χατζηγεωργιάδης Νίκος
Κωνσταντινίδου Δέσποινα

2002

Βελισιώτη Μαρίνα
Βλαχοπούλου Χρύσα
Πούλιος Βασίλης ( Αθήνα – Θεσσαλονίκη )
Ράπτη Λάουρα
Μακρή Νίνα
Συμεωνίδου Μαρία
Ζακεστίδου Ελένη (Αθήνα – Θεσσαλονίκη )
Τσατούρας Σάββας
Τσατάλη Νίκη (Αθήνα )
Κόκκινος Γιώργος
Χάρη Πόπη

2001

Ασλανίδου Μαρίνα
Βαρυτιμιάδης Νίκος
Γαζέα Άννα
Θεοδωρίδης Βαγγέλης ( Αθήνα – Θεσσαλονίκη )
Μπαλέκα Ελένη
Μπίζου Αλεξάνδρα ( Αθήνα )
Παπαδημητρίου Μαρία
Παπαεμμανουήλ Στέλλα
Παπαζήσης Γιώργος ( Αθήνα – Θεσσαλονίκη )
Σπανός Θοδωρής
Τιανταφύλλου Νίκος
Χαλκίδου Ματίνα

2000

Βαλασύρης Μιχάλης (Αθήνα – Θεσσαλονίκη )
Δρίβα Βίκη
Ζεφτάκη Ελένη
Καραπανταζή Τόνια
Κουκούλη Έλενα
Κυριακίδου Ελένη
Ματζίρης Βαγγέλης (Αθήνα )
Μελισσανίδου Κατερίνα
Μαραγκουδάκη Ελένη
Μπέλλου Ράνια
Ορφανίδου Μαρία (Αθήνα )
Πουρίδω Βάσω ( Αθήνα )
Τσεκουρίδου Ντία
Φρασόλα Βούλα

1999

Ζέρβα Δήμητρα
Θεοδοσιάδου Νόρα
Κασιμάτη Ελένη
Κασαπίοδου τζένη
Καρακίτσιου Βάσω
Μηστέλης Παναγιώτης
Μπάκα Ειρήνη
Ντοκατζή Λυδία
Παππούς Δημήτρης
Ρήγα Ελένη
Ραδίτση Ράνια
Σιββάς Βασίλης
Σταύρου Κωνσταντίνα
Τανσαρλής Γιώργος
Τσιλιβελή Ζωή
Φραγκούλη Ελίζα
Χονδρούδη Αναστασία

1998

Τζιμούλης Κώστας (Αθήνα )
Βλάχου Ελένη
Εφέογλου Ελένη
Λαμπροπούλου Σοφία
Μανωλούδη Στέλλα ( 1η Θεσσαλονίκη – Αθήνα )
Μιμιλάκη Δώρα (Θεσσαλονίκη – 3η Αθήνα )
Μήτρογλου Ανθή
Φαφοπούλου Αλεξία
Παλτίδου Γιώτα
Παπαευαγγέλου Δέσποινα
Παπαδοπούλου Χριστίνα ( Αθήνα – Θεσσαλονίκη )
Παπαδοπούλου Λία
Ρούμπου Κάτια (3η Θεσσαλονίκη –Αθήνα )
Σαμαρούδης Νίκος (Θεσσαλονίκη – Αθήνα )
Τζάμπα Ιωάννα
Τσίκρα Μαργαρίτα ( 2η Θεσσαλονίκη – Αθήνα )
Κωλέντζη Μαρία (2η Αθήνα )
Παρίση Άννα ( Αθήνα )

1997

Ζέρβας Κωνσταντίνος
Θεοδοσιάδης Μιχάλης (Αθήνα )
Καρακώστα Θάνη
Παπαδοπούλου Σοφία (Αθήνα )
Κώτσια Μαρία (Αθήνα)

Τελευταία Ενημέρωση στις Δευτέρα, 30 Νοέμβριος 2015 08:52
 
Copyright © Spyros Tk. All rights reserved.